Одржан испит за менторе практичне наставе из привредних друштава

Након бесплатне тродневне обуке, кандидати за менторе практичне наставе из привредних друштава данас су у просторијама ППК Бијељина полагали завршни испит.

23.12.2021.

Након завршене бесплатне тродневне обуке кандидата за менторе практичне наставе из привредних друштава, данас је за њих у просторијама ППК Бијељина организован завршни испит.

​Обуку је спровела Привредна комора Републике Српске у сарадњи са Подручном привредном комором Бијељина, у оквиру пројекта „Јачање координацијске улоге Привредне коморе Републике Српске у процесу унапређења средњег образовања у складу са потребама тржишта рада“ који Комора Српске проводи уз подршку Фондације Хелветас Моја Будућност и пројекта „Стручно образовање у БиХ“ којег проводи ГИЗ.

Додјела сертификата биће организована 29.12.2021. године у Подручној привредној комори Бијељина.