Стево Савић изабран за предсједника Подручне привредне коморе Бијељина

На 3. сједници Скупштине ППК Бијељина за предсједника је изабран Стево Савић из привредног друштва Алумина д.о.о. Зворник.

18.05.2022.

На 3. сједници Скупштине ППК Бијељина, одржаној у уторак, 17. маја 2022. године у Хотелу Дрина у Бијељини, за предсједника Подручне привредне коморе Бијељина изабран је Стево Савић из привредног друштва Алумина д.о.о. Зворник.

Стево Савић је рођен 03. новембра 1966. године у Пађинама, општина Зворник. Завршио је Факултет за производни менаџмент на Техничком факултету Михајло Пупин у Зрењанину, Универзитета у Новом Саду.

Вршио је функцију предсједника Извршног одбора  општине Зворник од 1998. до 2000. године, а функцију начелника општине Зворник обављао је од 2002. до 2004. године.  Био је директор привредног друштва Обућа Дрина - Стандард, помоћник директора Телекомуникација РС а.д Бањалука РЈ Зворник, а у периоду од 2006. до 2013. године био је директор привредног друштва Телеринг д.о.о. Вањалука, ЈП Регионална депонија Зворник, као и директор привредног друштва Витинка а.д. Козлук.

Тренутно обавља послове директора Сектора за логистику у привредном друштву Алумина д.о.о. Зворник. Члан је Привредног савјета и Савјета за образовање и запошљавање Градске управе у Зворнику и члан УО ПКРС.