Јавне консултације за израду Стратегије развоја трговине РС 2022 - 2028. године

ППК Бијељина је учествовала на Јавним консултацијама за израду Стратегије развоја трговине РС 2022 - 2028. године које су у организацији Министарства трговине и туризма одржане у Бијељини 22. августа.

22.08.2022.

Циљ консултација је да се изради квалитетан, објективан и спроводив документ који ће у наредном седмогодишњем периоду дефинисати политике, мјере и активности рада Министарства трговине и туризма и истовремено обезбиједити ефикасну сарадњу свих партнера у сектору трговине.

Ова серија консултација подржана је од стране пројекта „Јачање капацитета владиних институција за укључивање организација цивилног друштва у процесе доношења одлука у Босни и Херцеговини“, који финансира Европска унија.

Јавним консултацијама у Бијељини су присуствовали представници привредних друштава, организација за заштиту потрошача и организација цивилног друштва.

У име Министарства трговине и туризма консултације је водила помоћник министра Душанка Тегелтија, док су у име Подручне привредне коморе Бијељина консултацијама присуствовали директор Славица Марковић и секретар Савјета за пољопривреду, водопривреду и прехрамбену индустрију Жељко Видић.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori