ППК Бијељина на 23. „Међународном сајму господарства“ у Мостару

Мостарски сајам је једна од најзначајнијих и најпосјећенијих привредних манифестација у региону, а одржаваће се до 9. априла у Слободној зони Херцеговине на 30.000 квадратних метара затвореног и отвореног изложбеног простора.

05.04.2022.

Данас је у Мостару свечано отворен 23. ‘’Међународни сајам господарства’’ Мостар 2022. Сајам је отвореним прогласио министар спољних послова и трговине Мађарске Петер Сијарто који је, поред осталог, рекао како је велика част што Мађарска има прилику да буде земља партнер Мостарског сајма, нагласивши како су на овој манифестацији присутна 24 мађарска предузећа.

Ријечима добродошлице присутнима су се обратили директорица Мостарског сајма Далфина Бошњак, градоначелник Мостара Марио Кордић, предсједник Владе Федерације БиХ Фадил Новалић, предсједавајући Савјета министара БиХ Зоран Тегелтија, предсједница Владе Републике Србије Ана Брнабић и премијер Републике Хрватске Андреј Пленковић.

Сајам је донио изузетно богат пропратни програм уз мноштво конференција, Б2Б сусрета и едукација.

Церемонији отварања су у име Подручне привредне коморе Бијељина присуствовали савјетник предсједника Михајло Видић и секретар Савјета за занатске и личне услуге и стамбено-комуналну дјелатност Дарко Лазић.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori