Јовица Вучковић нови предсједавајући Групације за промет нафтом и нафтним дериватима Привредне коморе Републике Српске

Јовица Вучковић, директор у предузећу Нешковић д.о.о. изабран је за новог предсједавајућег Групације за промет нафтом и нафтним дериватима Привредне коморе Републике Српске, чиме је на тој позицији наслиједио Драгана Тришића. Функцију потпредсједника Групације у наредном периоду обављаће Милован Бајић, директор Крајинапетрол а.д.

11.11.2022.

Јовица Вучковић, директор у предузећу Нешковић д.о.о. изабран је за новог предсједавајућег Групације за промет нафтом и нафтним дериватима Привредне коморе Републике Српске, чиме је на тој позицији наслиједио Драгана Тришића из Нестро пертола.

На сједници Групације која је одржана у просторијама Коморе у Бањалуци усвојен је и Правилник о раду, а разматрана је и примјена Уредбе о ограничењу маржи на нафту и нафтне деривате у Српској.

Посебну пажњу чланови Групације посветили су и снабдијевању горивом и рентабилности пословања у условима кризе.