Фокус група у организацији градског Одсјека за локални економски развој и европске интеграције одржана у Бијељини

Градски Одсјек за локални економски развој и европске интеграције у сарадњи са Инвестиционом фондацијом “Импакт” из Сарајева организовао је фокус групу на тему “Предузетништво – пут којим (желимо да) идемо”.

18.11.2022.

Градски Одсјек за локални економски развој и европске интеграције у сарадњи са Инвестиционом фондацијом “Импакт” из Сарајева организовао је у петак, 18. новембра у великој сали Градске управе Бијељина фокус групу на тему “Предузетништво – пут којим (желимо да) идемо”.

Фокус група је одржана у склопу обиљежавања Глобалне седмице предузетнишва уз присуство представника јавног, приватног, невладиног сектора и академске заједнице са циљем да се идентификују предуслови неопходни како би се креирао предузетнички амбијент и унаприједио положај предузетништва у образовном систему.

У име Подручне привредне коморе Бијељина фокус групи је присуствовао секретар Савјета за пољопривреду и прехрамбену индустрију Жељко Видић.