НАШЕ ЈЕ БОЉЕ - ПРОИЗВЕДЕНО У СРПСКОЈ

Kампањa промоције домаћих производа  ''НАШЕ ЈЕ БОЉЕ – ПРОИЗВЕДЕНО У СРПСКОЈ''

23.12.2022.

С обзиром на повећану флуктуацију купаца у предстојећим празничним данима, Подручна привредна комора Бијељина је интензивирала кампању у трговачким ланцима означавањем и истицањем производа који имају домаће поријекло и означавањем трговинских ланаца укључених у акцију.
Циљ овог пројекта је развијање свијести код становништва о квалитету и важности куповине домаћих производа, побољшање квалитета производа и унапређење пословања домаћих предузећа, нова запошљавања, као и подизање нивоа конкурентности у односу на стране произвођаче.

За вријеме трајања кампање Комора ће путем медијских наступа, друштвених мрежа те других средстава оглашавања и информисања истицати ову важну тему која за резултат може дати повећање ликвидности у одређеним сегментима производње, чиме се могу остварити и већа улагања у тим областима, као и повећање самог физичког обима производње.

Кампања је започета данас, 23.12.2022. године у 12:00 часова у тржном центру СПЕКТАР у Патковачи, а биће настављена кроз различите промотивне и медијске активности до 16.01.2023. године.

Позивамо Вас да заједно дамо подршку квалитетној домаћој производњи!