Састанак радне групе групација Удружења пољопривреде и прехрамбене индустрије Привредне коморе РС одржан у Бијељини

Састанку су присуствовали представници групација које дјелују у оквиру Удружења пољопривреде и прехрамбене индустрије Привредне коморе РС.

28.12.2022.

У Бијељини је јуче у просторијама ППК Бијељина одржан састанак радне групе групација Удружења пољопривреде и прехрамбене индустрије Привредне коморе РС. Поред потпредсједника Привредне коморе РС Радована Вукоја, секретара Удружења пољопривреде и прехрамбене индустрије ПКРС Драгана Шепе и секретара Савјета за пољопривреду, водопривреду и прехрамбену индустрију ППК Бијељина Жељка Видића, састанку су присуствовали представници свих групација које дјелујују у оквиру Удружења пољопривреде и прехрамбене индустрије Привредне коморе РС, а разматрани су приједлози у вези са реализацијом аграрног буџета за 2023. годину као и актуелни проблеми у пословању сектора.