Округли сто ''Комора у дигиталном добу''

29.12.2022.

У склопу обиљежавања 120 година постојања и рада Подручне привредне коморе Бања Лука, одржан је округли сто „Комора у дигиталном добу“, којем је присуствовао секретар за пројектне активности и односе са јавношћу Срђан Маринковић.

На стручном скупу су учествовали представници коморског система БиХ и Србије, као и партнерских комора из Европе и свијета. Такође, скупу је присуствовао министар привреде и предузетништва, представници локалних и ентитетских органа управе, представници ДКП, агенција, научно-образовних институција, те партнерских међународних организација, као и привредна друштва, носиоци регионалног привредног развоја.

Резултат конструктивне и стручне дискусије на скупу су закључци на основу којих ће бити прилагођавани програмски циљеви Коморе у наредним годинама у правцу њеног ефикасног дјеловања у доба дигитализације.