Новогодишњи пријем за новинаре и уреднике редакција

Подручна привредна комора Бијељина организовала је традиционални новогодишњи пријем за новинаре и уреднике редакција

29.12.2022.

Данашње друштво се налази под великим утицајем технологија и као привредна заједница суочени смо са великим бројем информација, због чега је значај али и велика одговорност медија да буду независни и објективни филтер за све информације које долазе до јавности, већи него што је био икада.

Данашњим пријемом за новинаре и уреднике редакција, Комора жели да се захвали за немјерљив допринос који медији пружају праћењем активности ППК Бијељина које су усмјерене на развој и унапређење привреде, заступањем интереса чланова код надлежних органа и ставарање повољнијег пословног амбијента на нашој.
Истичемо да је сарадња са медијима и транспарентно и правовремено објављивање информација веома важан аспект функционисања комплетног Коморског система.

Привредна комора представља поуздан извор информација, гдје се на једном мјесту могу добити податци, стручно мишљење, привредне актуелности и анализе те чути проблеми привреде али и позитивни ефекти пословања наших компанија.

У искреној жељи да се сарадња у наредним годинама интензивира и да се подигне на још виши ниво, предсједник ППК Бијељина Стево Савић и директорица Славица Марковић пожељели су присутнима срећне предстојеће празнике!

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori