31. година од оснивања Републике Српске

Полагањем вијенаца и цвијећа на споменик борцима погинулим у Одбрамбено-отаџбинском рату и свечаним пријемом у Галерији Центра за културу „Семберија“ у Бијељини обиљежен је Дан Републике Српске.

10.01.2023.

Полагањем вијенаца и цвијећа на споменик борцима погинулим у Одбрамбено-отаџбинском рату на Тргу краља Петра I Карађорђевића и свечаним пријемом у Галерији Центра за културу „Семберија“ обиљежен Дан Републике Српске.

На свечаном пријему у Центру за културу ''Семберија'' у Бијељини додијељене су захвалнице најзаслужнијим привредницима са подручја града Бијељина гдје су присуствовали предсједник ППК Бијељина Стево Савић и директорица Славица Марковић.
Градоначелник Петровић је изразио захвалност свим пословним субјектима који су у претходној години били друштвено одговорни и уредно су уплаћивали све обавезе према радницима, Граду и Републици Српској, а посебно онима који нису отпуштали раднике и који су стварали нова радна мјеста за грађане Бијељине.

- На овом пријему традиционално разговарамо са привредницима о перспективама унапређења сарадње између њих и Града Бијељина, као и о побољшању пословног окружења и услова за све који желе да се баве привредом - додао је предсједник Скупштине Града Бијељина Александар Ђурђевић.

Ове године признања су добили:
ДОО „ПРИЗМА“
ДОО „МЉЕКАРА ДУЛЕ“,