Списак сајамских манифестација у БиХ – 2023.година

Календар сајмова и манифестација у Босни и Херцеговини пружа детаљан и хронолошки преглед најзначајнијих пословних догађаја у земљи у 2023. години

16.01.2023.

Спољнотрговинска комора Босне и Херцеговине у сарадњи са Групацијом организатора сајмова у БиХ, сваке године израђује ”Календар сајмова и манифестација у Босни и Херцеговини” који пружа детаљан и хронолошки преглед најзначајнијих пословних догађаја у земљи нудећи на једноме мјесту све неопходне контакте као важан предуслов за директан наступ потенцијалних излагача, односно посјету неком сајамском догађају, изложби, конференцији, конгресу или другој промотивној активности.

Надамо се да ће овај Календар дати адекватан допринос промоцији привредних потенцијала Босне и Херцеговине, како на домаћем тако и на међународном тржишту, те ојачати и унаприједити сарадњу и промоцију привредних активности.