Посјета фирми ''СТЕКО центар'' из Бијељине

Предсједник ППК Бијељина Стево Савић посјетио фирму Стеко Центар из Бијељине

01.02.2023.

Предсједник ППК Бијељина Стево Савић обишао је фирму СТЕКО Центар из Бијељине заједно са секретаром за пројектне активности и односе са јавношћу Срђаном Маринковићем.

Стеко центар посједује најсавременији производни погон са опремом за припрему и израду свих елемената монтажне градње.
Компанија извози више од 80% производње, највише на тржиште Европске уније, нарочито Аустрије, Словеније, Хрватске, Холандије и Швајцарске, тржиште Африке и Сједињених Америчких Држава.
Представљена је новоизграђена управна зграда од 4.500 m2 вриједности од око 5 милиона марака, гдје су присуствовали пословни партнери из Чешке, Хрватске, Словеније, Србије и других земаља са којима компанија има пословне везе.

Производни капацитет компаније се константно повећава а прошле године прoизоводња је повећана за око 50%.
Стеко центар је укључен у процес дуалног образовања. Циљ и задатак програма обуке ментора је стицање одговарајућих педагошких, дидактичких, методичких знања у циљу квалитетније реализације програма практичне наставе за ученике средњих стручних и техничких школа у пословним субјектима. Ментор из овог привредног друштва прошао обуку у организацији ППК Бијељина и добио сертификат.​

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori