Посјета компанији ''ПРИЗМА''

Предсједник ППК Бијељина Стево Савић са сарадницима посјетио је компанију ПРИЗМА из Бијељине

02.02.2023.

Предсједник ППК Бијељина Стево Савић са сарадницима посјетио је компанију ПРИЗМА д.о.о.

ПРИЗМА д.о.о је компанија основана 2005. године у Бијељини, дјелатност су различите гране грађевинарства, гдје је примат у области високоградње и столарије.
Квалитетним радом фирма је израсла у лидерску компанију која окупља стручњаке различите квалификационе структуре и броји око 80 запослених радника.

Директор компаније изјавио је да у складу са тржишним условима и позитивним трендовима у грађевинском сектору, предузеће планира ширење производње, изградњу додатног производног погона за производњу и запошљавање нових радника.
Како би се обезбједила веза са ресорним министарством привредно друштво се обратило Привредној комори за заступање пред органима власти у рјешавању проблема са купивином земљишта која је у власништву државе.