Одржан састанак са предсједником Удружења потрошача “Звоно”

Разговарано о модалитетима будуће сарадње, као и о организацији предстојећег едукативног састанка за представнике привредних друштава на коме ће бити упознати са обавезама трговаца у заштити потрошача.

07.02.2023.

У просторијама ППК Бијељина данас је одржан састанак са предсједеником Удружења потрошача “Звоно”, Јованом Василићем. У име Подручне привредне коморе Бијељина састанку су присуствовали директорица Славица Марковић и секретар Савјета за трговину, угоститељство и туризам, финансијско - техничке и пословне услуге Жељко Видић.

Разговарано је о активностима у вези са организацијом предстојећег едукативног састанка за представнике привредних друштава на коме ће бити упознати са обавезама трговаца у заштити потрошача,  као и модалитетима будуће сарадње у областима заштите имена и географског поријекла производа са подручја ППК Бијељина.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori