Промоција електронске платформе и нове Вибер заједнице ''ИнфоБиз ПКРС''

Привредна комора Републике Српске развила је нову електронску платформу и Вибер заједницу са циљем унапређења информисаности привреде и комуникације са коморским системом

20.02.2023.

Промоција нове дигиталне платформе и Вибер заједнице ''ИнфоБиз ПКРС'' одржаће се у понедељак 27.02.2023. године, у сали Подручне привредне коморе Бијељина на адреси Стефана Дечанског бб, Бијељина са почетком у 11:00 часова.
Кориштењем ове платформе привредници ће бити у могућности да се на бржи и једноставнији начин информишу и учествују у активностима Коморе. Поред тога, на једном мјесту, корисници ће имати преглед прописа у процедури и оних који су ступили на снагу, а који су значајни за привреду, затим преглед јавних позива објављених за суфинансирање пословних активности, актуелних едукација б2б сусрета и других коморских активности.
Пројекат има за циљ унаприједити знање и капацитета МСП како би одржали континуитет пословања у кризним условима пословања.

Током презентације биће представљене и друге активности подршке Коморе, те Вас позивамо да своје присуство потврдите најкасније до петка 24.02.2023. године на мејл :  srdjanm@bn.komorars.ba или на број телефона: 055/490-127 ; 055/240-460. Контакт особа у Подручној привредној комори Бијељина је Срђан Маринковић.