Конференција: Заштита географског поријекла и брендирање домаћих производа

Подручна привредна комора Бијељина у сарадњи са Привредном комором Србије – Регионална привредна комора Лесковац позива Вас на конференцију „Заштита географског поријекла и брендирање домаћих производа“ која ће се одржати у Етно селу Станишићи у Бијељини, 14.03.2023. године (уторак) са почетком у 11:30 часова.

08.03.2023.

Имајући у виду убразан развој сектора туризма на простору 12 општина са подручја ППК Бијељина, као и потребу да се аутентичним и квалитетним производима са ове регије дода нова вриједност и омогући приступ новим тржиштима, Подручна привредна комора Бијељина жели да дјелује као интегративни фактор између привредних друштава, Владе РС, локалних заједница и удружења, те да кроз панел дискусију са релевантним саговорницима и представницима институција подстакне и убрза даље активности у овој области. Заштита производа географском ознаком или именом поријекла доноси бројне предности како за произвођаче и потрошаче, тако и за цјелокупно географско подручје са којег производ са заштићеном ознаком потиче.

Молимо Вас да своје присуство конференцији „Заштита географског поријекла и брендирање домаћих производа“ потврдите закључно са 13.04.2023. године (понедјељак) до 11 часова путем телефона 055 240 460 или путем електронске поште zeljkov@bn.komorars.ba ili srdjanm@bn.komorars.ba

У прилогу Вам достављамо агенду догађаја.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori