Панел дискусија о омладинском предузетништву одржана у Економској школи у Бијељини

Фокус панел дискусије је стављен на развој предузетничке инфраструктуре младих, као и на развијање предузетничких вјештина међу младима.

02.06.2023.

У петак 02. јуна 2023. године, у Економској школи Бијељина одржана је панел дискусија о омладинском предузетништву, а у оквиру "пројекат седмице". На панел дискусији учествовали су релевантни представници републичке и локалне власти, Привредне коморе Републике Српске и Занатско предузетничке коморе Бијељина.

Акценат и фокус панел дискусије је стављен на развој предузетничке инфраструктуре младих, као и на развијање предузетничких вјештина међу младима, пружање информација, савјета, обуке и менторства (нефинансијске подршке) и  финансијске подршке.

У име Подручне привредне коморе Бијељина, на панел дискусији говорио је секретар Савјета за пољопривреду и прехрамбену индустрију Жељко Видић.