Унапређење извођења практичне наставе за дефицитарна занимања

13.11.2023.

Подручна привредна комора Бијељина у оквиру Пројекта ''Унапређење извођења практичне наставе за дефицитарна занимања'' организује Сајам и промоцију дефицитарних занимања под називом ''Тражена занимања за сигуран посао''  који ће се одржати 15.11.2023. године са почетком у 11:00 часова у Хотелу Дрина у Бијељини.

​Једнодневни Сајам омогућиће да средњошколски центри регије презентују јавности и привредним друштвима начин рада и функционисања практичне наставе, конкурентност на тржишту рада након завршеног средњошколског образовања и начин на који су повезани с послодавцима као и стварању нових контакта са представницима привредних друштава.