Одржана Едукација за пословно усмјеравање за кориснике пројекта „Интегрални приступ ка социјалном укључивању“

У просторијама ППК Бијељина, 27. и 28. новембра одржана је Едукација за пословно усмјеравање за кориснике пројекта „Интегрални приступ ка социјалном укључивању“. Циљ овог пројекта је укључивање припадника маргинализованих група у тржиште рада, у сарадњи са послодавцима са територије Града Бијељина.

29.11.2023.

У оквиру пројекта „Интегрални приступ ка социјалном укључивању“ (ИАСИ), који заједнички реализују Град Бијељина, Каритас Швајцарска, Центар за интегративну инклузију Рома Отахарин и Подручна привредна комора Бијељина, 27. и 28. новембра у просторијама ППК Бијељина одржана је Едукација за пословно усмјеравање за кориснике овог пројекта. У име ППК Бијељина, корисницима се обратио секретар Савјета за пољопривреду и прехрамбену индустрију Жељко Видић.

Циљ пројекта ИАСИ је укључивање припадника маргинализованих група у тржиште рада, што ће бити остварено у сарадњи са послодавцима са територије Града Бијељина.