Позив на информативни састанак – презентацију пројекта „Challenge to Change“ (3. циклус) za МСП

Презентација Пројекта „Challenge to Change“ (3. циклус, 3. позив) за мала и средња предузећа

07.12.2023.

ПКРС - Подручна привредна комора Бијељина позива Вас на информативни састанак – презентацију Пројекта „Challenge to Change“ (3. циклус, 3. позив) за мала и средња предузећа, у четвртак, 14.12.2023. године, у скупштинској сали Града Зворника, улица Светог Саве 124,  са почетком у 12:00 часова.

Уз презентацију пројекта имаћете прилику да поставите питања и добијете додатне информације од дијела пројектног тима који реализује овај грант програм финансиран од Краљевине Шведске - представника Агенције за развој предузећа ЕДА, Бања Лука.

Пријавити се можете на info@bn.komorars.ba или телефон +387 55 240 460.

У наставку се налази детаљнија информација о самом пројекту.

C2C инфо 262.19KB