Промоција дигиталних услуга Привредне коморе Републике Српске

Промоција „Дигиталне платформе ПРКС“ ће се одржати 21.12.2023. године у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина у улици Стефана Дечанског б.б. Бијељина, са почетком у 12.00 часова.

12.12.2023.

Привредна комора Републике Српске - Подручна привредна комора Бијељина развила је више дигиталних сервиса за потребе привреде које имају кључну улогу у модернизацији и побољшању конкурентске позиције привредних друштава.
Дигиталне платформе које нуди Привредна комора односе се на примјену дигиталних технологија и информационих система како би се унаприједили пословни процеси, повећала ефикасност и побољшала продуктивност привреде.

ПКРС-Подручна привредна комора Бијељина организује промоцију у коме ће бити представљене дигиталне платформе ПКРС за представнике привредних друштава, градских и локалних управа са територије дјеловања ППК Бијељина.

Питање дигитализације, односно дигиталне трансформације у јавном и приватном сектору посљедњих година добија на све већем значају а процес дигитализације и примјене дигиталних рјешења у пословним процесима неопходан је за подизање конкурентности наше економије и привреде.
Циљ презентације је представљање дигиталних могућности које је развила Привредна комора Републике Српске за оптимизацију и убрзавања пословних процеса, ефикаснији радни поступци и прилагођавање модерним технолошким процесима рада.

Молимо Вас да учешће пријавите на мејл адресу: srdjanm@bn.komorars.ba или број телефона 055/240-460 најкасније до 19. децембра 2023. године.