Фестивал вина и традиционалних производа Источне Херцеговине ''Наше је боље''

Удружење херцеговаца у Бијељини ''Јован Дучић'' и Подручна привредна комора Бијељина организују Фестивал традиционалних гастрономским делиција из Херцеговине у срцу Семберије.

05.01.2024.

Удружење херцеговаца у Бијељини ''Јован Дучић'' и Подручна привредна комора Бијељина организују :
Фестивал вина и традиционалних производа Источне Херцеговине под слоганом ''Наше је боље''
који ће оживјети Ваша чула и пружити незаборавно искуство уживања у аутентичним гастрономским делицијама из Херцеговине у срцу Семберије.

Различити предјели Републике Српске располажу очуваним природним вриједностима, етно наслеђем, културом, традицијом и богатом гастрономском понудом.
Фестивал ће Вам пружити прилику да истражите разнолик свијет најбољих домаћих вина, сазнате тајне пршута које се чувају генерацијама и уживајте у богатству укуса различитих врста сирева из југоисточног дијела Српске.

Фестивал ће се одржати 25.01.2024. године од 17:00 часова у Хотелу Дрина, Кнеза Милоша 1, 76300 Бијељина

Поред изложбеног, едукативни дио фестивала биће посвећен темама карактер и душа вина, производње вина, квалитета, чувања, културе пијења, брендирања и заштите домаћих производа која ће пружити увид у изазове и могућности с којим се суочавају произвођачи истовремено истражујући начине како унаприједити препознатљивост и заштитити аутентичност домаћих брендова.

Придружите нам се на овом пословно-гастрономском путовању и доживите незаборавно искуство које ће вам остати урезано у памћење.