Састанак министра Минића са семберским пољопривредницима и привредницима

Јуче је у Подручној привредној комори Бијељина одржан састанак министра пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске, Саве Минића са семберским привредницима и пољопривредницима

01.02.2024.

У Подручној привредној комори Бијељина одржан је састанак министра пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске, Саве Минића са семберским привредницима и пољопривредницима.
Посебне теме састанка били су нови правилник о подстицајима за 2024. годину, правилник о биосигурносним мјерама на фармама и актуелна ситуација са Афричком кугом свиња.
Састанку су присуствовали и представници Инспектората Републике Српске, Ветеринарског института Републике Српске "Др Васо Бутозан", Ветеринарске коморе Републике Српске, Канцеларије за ветеринарство БиХ, помоћници министра пољопривреде, шумарства и водопривреде, градоначелник Бијељине, те представници Привредне коморе Републике Српске.