Семинар: Нови систем фискализације у Републици Српској

21.03.2024.

На овом семинару ће бити обрађене новине у Закону, као и практични аспекти примјене ових промјена за пословне субјекте.
Семинар „Нови систем фискализације у Републици Српској“ ће се одржати 26.03.2024. године у Центру за културу Семберија у великој сали Скупштине града Бијељина у улици Патријарха Павла 1,  Бијељина, са почетком у 11.00 часова.
На семинару ће говорити:

• Слободанка Поповић, Помоћник министра финансија за фискални систем
  • Перса Пајић, Помоћник директора Пореске управе Републике Српске из сектора за услуге пореским обвезницима.
Због ограниченог број мјеста, молимо Вас да учешће пријавите на мејл адресу: srdjanm@bn.komorars.ba или број телефона 055/240-460 најкасније до 25. марта 2024.године у 12:00 часова.