Позив привредним друштвима да доставе информације о тешкоћама у пословању проузрокованим ширењем вируса корона

ППК Бијељина позива привредна друштва да доставе информације о тешкоћама у пословању изазваним ширењем вируса корона које ће бити прослијеђене Кризном штабу за праћење стања у привреди РС.

17.03.2020.

Područna privredna komora Bijeljina poziva privredna društva da nam dostave informacije o konkretnim teškoćama i izazovima sa kojima se suočavaju u realizaciji poslova sa inostranstvom, problemima u vezi sa unutrašnjim i inostranim transportom, kao i eventualnim problemima u realizaciji poslova u unutrašnjem prometu (nabavka sirovina, stanje zaliha, cjenovni poremećaji, kanali distribucije i sl.).

Sve informacije o konkretnim problemima koje budu dostavljene Područnoj privrednoj komori Bijeljina ili Privrednoj komori Republike Srpske, istog dana će biti proslijeđene Kriznom štabu za praćenje stanja u privredi Republike Srpske na čelu sa predsjednikom Vlade RS Radovanom Viškovićem.

Takođe, podsjećamo privredna društva da ispune online anketu koju je PKRS pripremila za domaće privrednike koji su suočavaju sa teškoćama u poslovanju prouzrokovanim širenjem virusa korona. Anketu možete ispuniti na sljedećem linku: https://eankete.com/sr/anketa/166/korona

Molimo Vas da nam dostavite sve relevantne informacije putem sljedeće e-mail adrese: info@bn.komorars.ba ili putem telefona 055 240 460.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori