Позив за учешће на обукама из области Управљања финансијама

​Министарство привреде и предузетништва Републике Српске уз подршку Привредне коморе Републике Српске и подручних комора, организује бесплатну експертску обуку за жене предузетнице

10.03.2020.

Ministarstvo privrede i preduzetništva Republike Srpske uz podršku Privredne komore Republike Srpske i područnih komora, organizuje besplatnu ekspertsku obuku za žene preduzetnice 16.03.2020. godine, u Etno selu Stanišići.

Tema obuke je Upravljanje finasijama koje su planirane u vidu radionice na 4 lokacije: Bijeljina, Trebinje, Istočno Sarajevo i Doboj. U okviru radionice predviđeno je osvježenje i ručak za učesnice.
Molimo Vas da svoje učešće potvrdite na e-mail : m.latincic@mpp.vladars.net ili slavicam@bn.komorars.ba najkasnije dva radna dana prije početka radionice.

Program radionice : Agenda Bijeljina