Радионица: Значај дигиталне трансформације за развој пословања МСП

Једанаести Дан отворених врата за привредна друштва и предузетнике који послују на подручју града Зворника, одржаће се 27.05.2024. године у Малој сали Градске управе Зворник са почетком у 12:00 часова.

16.05.2024.

У оквиру овог догађаја биће одржана радионица на тему „Значај дигиталне трансформације за развој пословања МСП“.

Радионицу организује Градска управа Зворник у сарадњи са Подручном привредном комором Бијељина.

Циљ организовања радионице је да се привредним друштвима и предузетницима пруже информације о значају дигиталне трансформације и нових алата за повећање ефикасности њиховог пословања.

Радионицу ће водити Александар Мастиловић, стручњак за телекомуникације са интердисциплинарним искуством из области дигитализације.

Заинтересована привредна друштва и предузетници се могу пријавити за учешће на радионици најкасније до сриједе, 22. маја 2024. године до 15:00 часова.
Пријава се врши путем путем линка https://forms.gle/vQh3vjCUU88j7ZDf7   .
 Број мјеста је ограничен.

Агенда се може преузети

ОВДЈЕ 54KB

Свe додатне информације о радионици могу се добити у Одсјеку за управљање развојем и међународну сарадњу, канцеларија број 37. у Градској управи Зворник или на број телефона
056/232-216.