Наставак пројекта : Интеграција регионалне туристичке понуде и развој локалних производа – Семберија, Бирач и Мајевица у Братунцу

Подручна привредна комора Бијељина и општина Братунац организују панел дискусију у оквиру Сајма пољопривреде, привреде и туризма ''Дани Малине-2024'' у Братунцу

12.06.2024.

Подручна привредна комора Бијељина и општина Братунац организују панел дискусију „Интеграција регионалне туристичке понуде и развој локалних производа – Семберија, Бирач и Мајевица“ која ће се одржати у Братунцу, 14. јуна 2024. године (петак) у 13 часова у оквиру Сајма пољопривреде, привреде и туризма ’’Дани Малине – 2024’’ Братунац.
Општина Братунац, смјештена уз обалу ријеке Дрине, посједује велики потенцијал за развој туризма а модернизација и унапређење пољопривредене производње у малинарству представљао би значајан фактор у економском развоју цијеле регије.
Привредна комора РС – Подручна привредна комора Бијељина и општина Братунац заједнички организују овај панел изражавајући обострано увјерење је да је ово преломни моменат за системски приступ обједињавању туристичке понуде ове регије, као и за унапређење производње, промоције и пласмана квалитетних, аутентичних домаћих производа.
У том смислу, на панелу ће учествовати представници Владе Републике Српске, представници градских и општинских управа са простора ППК Бијељина, Привредне коморе РС, као и представници академских институција и привредних друштава.
Молимо Вас да свој долазак потврдите закључно са сриједом, 12.06.2024. године у 15 часова путем електронске поште: srdjanm@bn.komorars.ba или путем телефона 055 240 460.