Представници ППК Бијељина у Крушевцу

Представници Подручне привредне коморе Бијељина, као дио делегације Града Бијељина боравили су у радној посјети Крушевцу.

11.06.2024.

Циљ посјете био је унапређење сарадње ова два града на пољу привреде, културе и спорта.

На радном састанку ком су присуствовали представници руководства Крушевца и Бијељине, регионалних привредних комора, као и установа културе и спорта два града, директор Подручне привредне коморе Бијељина Славица Марковић је на основу прегледа стања привреде на подручју које обухвата ППК Бијељина и у Републици Српској изнијела приједлоге унапређења сарадње са привредницима Крушевца.

Оцијењено је да је за боље упознавање привредника, остварење чвршће сарадње и коришћење заједничких шанси за развој обје регије, један од начина и организовање привредних сајмова на којима би се размјењивала конкретна искуства и идеје како би се на основу реалних могућности планирали заједнички пројекти и наступи на домаћем и страном тржишту.