СЕМИНАР НА ТЕМУ: ЗНАЧАЈ БЕЗБЈЕДНОСТИ ХРАНЕ И ПИТАЊЕ ГЕНЕТИЧКИ МОДИФИКОВАНИХ ОРГАНИЗАМА

Кластер органске пољопривреде "Семберија органиц" Бијељина организује једнодневни бесплатни семинар 20. октобра 2017. године у просторијама Слобомир П Универзитета

11.10.2017.

Seminar na temu "Značaj bezbjednosti hrane i pitanje genetički modifikovanih organizama" održaće se 20. oktobra 2017. godine u prostorijama Slobomir P Univerziteta sa početkom u 11 časova.

Predavanja će održati dr Milan Simić, zamjenik direktora Centra za ispitivanje namirnica-CIN, Beograd i mr Dragan Brenjo, zamjenik direktora Agencije za bezbjednost hrane BiH, Mostar.

Prisustvo seminaru i materijali na CD-u su besplatni za posjetioce.

Prijave za seminar slati na telefon: 065/360-070 ili na e-mail: zdravahranabn@gmail.com

Seminar - Semberija organic - Poziv